Home / استخدام در مثلث زرد

استخدام در مثلث زرد

در نظر داشته باشید که با کلیک روی فرم‌ها، تغییر آدرس صفحه طبیعی خواهد بود. لطفا با توجه به راهنمای درج شده در ابتدای هر فرم، به سوالات پاسخ داده و در نهایت روی کلید آبی رنگ Submite کلید کنید.

ما در اسرع وقت نتایج را بررسی کرده و در صورت مهیا بودن شرایط همکاری، با شما تماس خواهیم گرفت. برای آشنایی بیشتر با مثلث زرد و روش کار با وب سایت، روی عبارت های راهنمای استفاده از وب‌سایت، درباره ی ما و قوانین و مقررات کلیک کنید.

اولین و مهم‌ترین هدف مثلث زرد، شناخت نیازهای شما در صنعت برق و سعی در رفع آن‌ها می‌باشد. این کار می‌تواند تولید یک محتوای آموزشی، برگزاری یک دوره، ارائه‌ی یک قطعه، تغییر روش یا ساختار در مثلث زرد، وب‌سایت و یا هرچیز دیگری باشد. برای ایجاد شرایط دوطرفه و بهره مندی از نظرات، پیشنهادها و انتقادات شما، یک فرم آنلاین در این قسمت قرار داده‌ایم. در این فرم می‌توانید میزان رضایت مندی، خواسته‌های خود، میزان هم راستا بودن مسیر مثلث زرد با مسیر شما و … را مشخص کنید. لطفا با کلیک روی عبارت فرم نظر سنجی یا دکمه‌ی زیر، به شکل‌گیری هرچه بهتر مثلث زرد کمک کنید.

فرم نظرسنجی

فرصت های شغلی: شاید عبارات خط مشی، استراتژی، چشم انداز و … را شنیده باشید. معنی ساده‌ی این تعاریف یعنی ما “دوست داریم ظرف چه زمانی به چه جایی برسیم.” هرگاه ما مسیر خود را به صورت شفاف و دقیق ترسیم کنیم، درصد دست‌یابی به آن افزایش می‌یابد. برخی از اهداف آنقدر بزرگ هستند که نمی‌توان یک نفره به آن‌ها دست پیدا کرد. برای این کار باید از قدرت خارق‌العاده‌ی تیم استفاده کنیم. تشکیل تیم یکی از سخت‌ترین و در عین حال مهم‌ترین وظایف یک شرکت در جهت توسعه و دست‌یابی به اهداف است. مثلث زرد همیشه به افراد خلاق و با استعداد نیاز داشته و با کمال میل پذیرای آن‌ها خواهد بود. برای این‌که از تخصص شما در تیم مثلث زرد بهره‌مند شویم نیازی به طراحی رزومه‌های پیچیده، تماس‌ های تلفنی یا مراجعه‌ی حضوری نیست. شما می‌توانید با توجه به تخصص خود یکی از فرم‌های روبه رو را انتخاب کرده و آن را به صورت آنلاین تکمیل کنید. این کار بیشتر از چند دقیقه زمان نمی‌برد اما شانس ما را در جذب شما به عنوان یک متخصص افزایش می‌دهد.