گروه بندی تاسیسات الکتریکی بر اساس توان درخواستی

گروه بندی تاسیسات الکتریکی بر اساس توان درخواستی:

قبل از شروع این موضوع باید عبارت درگاه ورودی توان الکتریکی را تعریف کنیم. نقطه‌ای که تاسیسات الکتریکی متقاضی به تاسیسات الکتریکی شرکت‌های توزیع نیروی برق متصل می‌شود، درگاه ورودی توان نام دارد. در این نقطه، از سیستم‌های حفاظتی به همراه لوازم اندازه‌گیری انرژی استفاده می‌شود. به عنوان مثال به تصویر زیر توجه کنید. در این تصویر نحوه‌ی اتصال اشتراک یک ساختمان به شبکه‌ی فشار ضعیف عمومی نمایش داده شده است.

محتوای محدود شده. / فقط اعضا میتوانند این پست را ببینند

مطالعه‌ی کامل مقاله نیاز به دارد. این کار کاملا رایگان بوده و در کمتر از یک دقیقه انجام می‌شود.

به زودی …
مقالات فوق برگرفته از کتاب دیاگرام های الکتریکی، تالیف مثلث زرد است. این کتاب به زودی در وب سایت مثلث زرد عرضه خواهد شد.

6 دیدگاه

  1. سلام وحید شمس علی هستم ۱۰ سال هست که استاد کار خط گرم ۲۰kv در شرکت توزیع تهران واقع در دیسپاچینگ شمال شرق میباشم از شما تشکر میکنم بابت مطالب عالی شما
    خصوصا در شبکه های برق

  2. باعرض سلام و خداقوت خدمت همه عزیزان تلاشگر مثلث زرد.
    میخواستم تشکر کنم از این همه لطفی که شما به جوانان این سرزمین دارید و در راستای ارتقای سطح علمی صادقانه قدم برمیدارید.فقط از شما درخواست میکنم برای استفاده هرچه بیشتر از دوره های تصویری راهکاری ایجاد کنید که مبلغ تمام شده مقداری کاهش پیدا کند تا دوره های بیشتری را بتوان خریداری کرد.
    بسیار تشکر میکنم از زحماتتان و امیدوارم همیشه سرفراز و پایدار بمانید .

    • سلام. وقت بخیر. از حمایت های شما واقعا ممنون هستیم. برای خرید تخفیف هایی بین ۱۰ تا ۲۰ درصد به صورت خودکار در نظر گرفته شده و برای واریز کارت به کارت ۱۰ درصد بیشتر لحاظ میشه. امیدواریم با بیشتر شده دوره ها بتونیم قیمت ها را کاهش بدیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *