Home / تجهیزات کنترل و فرمان

تجهیزات کنترل و فرمان

نوآوری در تکنولوژی فقط به استیو جابز و آیفون او محدود نمی شود! امروزه تجهیزات بسیار مدرنی به صورت بدون سیم با سرعت، دقت و ایمنی بالا در صنعت برق استفاده می شوند. آیا تا به حال شستی ها، جوی استیک ها، ریموت ها، میکروسوئیچ ها، برج های سیگنال و … که به صورت وایرلس کار میکنند را دیده اید؟ طراحی مدار فرمان با شناخت کنتاکتور و شستی استپ و استارت تمام نمی شود! اگر از آخرین نوآوری ها و تجهیزات اطلاع نداشته باشیم به سرعت از چرخه ی رقابت حذف خواهیم شد.
مثلث زرد بعد از کتاب و دوره ی تصویری کلیدهای فشار ضعیف یک گام فراتر رفته و طراحی مدار فرمان را با شیوه ای جدید آغاز کرده است. این دوره تحت عنوان تجهیزات کنترل و فرمان در وب سایت مثلث زرد عرضه شده و شامل کتاب و دوره ی تصویری تجهیزات کنترل و فرمان می باشد. قابل ذکر است که شما می توانید مقالات تخصصی و برگرفته از این دوره را در همین قسمت به صورت رایگان مطالعه کنید. 

مقالات فوق برگرفته از کتاب کاغذی تجهیزات کنترل و فرمان، تالیف مثلث زرد است. این بخش به صورت تصویری در بسته ی آموزشی تجهیزات کنترل و فرمان نیز بررسی شده است. لطفا سرفصل ها و موضوعات آموزشی دیگر کتاب و بسته را مشاهده کنید.

    کتاب کاغذی         بسته‌ی آموزشی