Home / قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

در این قسمت قوانین مربوط به استفاده از وب‌سایت مثلث زرد درج شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مثلث زرد، روش‌های تماس و … می‌توانید روی لینک‌های سمت راست صفحه یا عبارات درباره‌ی ما و تماس با ما کلیک کنید. لطفا این بخش را تا انتها مطالعه کنید. از حضور شما کمال تشکر را داریم.

 معرفی:

وب‌سایت فوق جهت ارائه‌ی آموزش‌های تخصصی در زمینه‌ی برق با فرمت‌های مختلف مانند مقالات، ویدئو، عکس و …، برگزاری دوره‌های آنلاین، انجام امور مربوط به مثلث زرد مانند استخدام، تبلیغات، توسعه‌ی کسب کار، پذیرش پروژه‌های اجرایی و فروش تجهیزات الکتریکی و صنعتی به صورت آنلاین طراحی شده است. لطفا به موارد زیر توجه کنید:

 1. با توجه به این‌که مثلث زرد یک شرکت ثبت شده در جمهوری اسلامی ایران می‌باشد، تمام قوانین کسب و کار آنلاین آن نیز بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران و جرائم اینترنتی خواهد بود.
 2. مالکیت قانونی، مادی و معنوی این وب‌سایت و محصولات آموزشی ارائه شده برای شرکت مثلث زرد محفوظ بوده و شامل قانون کپی رایت می‌باشد. هرگونه استفاده از اطلاعات، روش‌ها، مقالات، عکس‌ها، نقشه‌ها و … با اهداف تجاری و شخصی غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.
 3. استفاده از مطالب، مقالات و محتوای آموزشی این وب‌سایت در اینترنت با ذکر منبع به صورت کامل و ارائه‌ی لینک مستقیم مجاز خواهد بود.
 4. برای انتشار مطالب وب‌سایت در رسانه‌های کاغذی مانند کتاب، مجله، بروشور و … نیاز به اخذ مجوز کتبی از مثلث زرد می‌باشد.
 5. مثلث زرد هیچ نماینده‌ای برای برگزاری آموزش، فروش تجهیزات، دوره‌های آموزشی آنلاین و انجام امور کاری در شهرهای دیگر ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از بخش همکاری با مثلث زرد بازدید کنید. در صورت توافق همکاری با شرکت‌های دیگر، نام و مشخصات آن‌ها در این بخش درج خواهد شد.

قوانین کاربری:

مقالات تخصصی در این وب‌سایت به صورت رایگان ارائه می‌شود. برای استفاده از این اطلاعات باید ابتدا به عضویت وب‌سایت درآمده و ایمیل خود را تائید کنید. در ادامه با تعدادی از تعاریف و قوانین این بخش آشنا می‌شویم.

 1. کاربر در اصطلاح شخص حقیقی یا حقوقی است که در وب‌سایت ثبت نام می‌کند تا از دوره‌ها و اطلاعات استفاده کرده و یا خرید انجام دهد. برای این کار باید فرم ثبت نام تکمیل شود.
 2. کاربر باید از اطلاعات حقیقی و صحیح مربوط به خود استفاده کرده و از ایجاد چندین اشتراک و یا اشتراکی به نام دیگران خودداری کند. در صورت مشاهده‌ی این موارد، اشتراک یا اشتراک‌ها حذف خواهند شد.
 3. کاربر باید از کلمات متعارف و مشخص برای نام کاربری خود استفاده کند. در صورت مشاهده‌ی عناوین غیر مرتبط و خلاف عرف، اشتراک حذف خواهد شد.
 4. با عضویت رایگان، استفاده از مقالات تخصصی بدون محدودیت امکان پذیر خواهد بود.
 5. مثلث زرد تابع قوانین حریم خصوصی بوده و اطلاعات کاربران را با شرکت یا اشخاص دیگر به اشتراک نخواهد گذاشت.

یادآوری‌های مهم:
 1. ارسال بسته‌های پستی، هدیه، تبلیغات و … با استفاده از اطلاعات درج شده توسط کاربر بوده و مسئولیت صحت اطلاعات با مثلث زرد نیست.
 2. کاربر باید جهت ثبت آدرس، نظرات، پیام‌ها و … از فونت و نگارش فارسی استفاده کند.
 3. مثلث زرد مسئولیت ارسال‌های اشتباه و یا تجهیزات معیوب را پذیرفته و خسارت های ناشی از این موارد را جبران می‌کند. کاربر باید موارد اشکال را پس از دریافت بسته ظرف مدت ۲۴ ساعت از طریق ارسال ایمیل یا پیام به مثلث زرد اعلام کرده و آن را تا ۴۸ ساعت مرجوع نماید. در صورت صحت درخواست کاربر، هزینه‌ی کامل بسته به همراه هزینه‌های ارسال تا ۴۸ ساعت بازگردانده خواهد شد.
 4. هزینه‌ی ارسال تجهیزات بر اساس روش‌های مورد نیاز کاربر مشخص و اخذ خواهد شد. هزینه‌های ارسال بر عهده‌ی کاربر خواهد بود.
 5. کاربر می‌تواند از طریق فرم ثبت شکایات، انتقادات و مشکلات مربوط به استفاده از وب‌سایت، دوره‌ها و محصولات ارسالی را با تیم مثلث زرد در میان بگذارد.
 6. لطفا در نظر داشته باشید که مثلث زرد تنها از آدرس های رسمی و تایید شده در وب سایت، با شما تماس گرفته و هیچ نماینده ی فروش و یا توزیع دیگری ندارد. این شماره ها عبارتند از : ۰۲۵۳۷۸۳۸۱۷۹ – ۰۹۱۹۷۴۶۵۱۷۶ – ۰۹۹۰۲۵۳۹۳۱۹ – ۵۰۰۰۹۶۶۶۴۶۵۱۷۶ و ایمیل info@mosalasezard.com
 7. مطالعه و قبول مطالب قوانین وب سایت در هنگام ثبت نام، به معنی آگاهی کامل در مورد قوانین و پذیرش مسئولیت آن هاست.