شستی مغناطیسی ضد آب با محافظ

شستی مغناطیسی ضد آب با محافظ:

شستی های ضدآب و مغناطیسی با محفاظت در برابر قطع یا کاهش ولتاژ Electromagnetic Waterproof Switch (Push button) with Under Voltage and Power Outage Protection دارای یک عملگر استپ، یک عملگر استارت و یک بوبین هستند. این شستی که به صورت مجتمع در آمده می تواند یک یا چند پلاتین داشته و به خوبی در برابر نفوذ آب مقاومت کند. به عنوان مثال در تصویر زیر، یک شستی مغناطیسی را مشاهده می کنید که روی عملگرهای آن با پوشش منعطف پلاستیکی پوشیده شده و در نهایت یک درب ایمنی هم دارد.

تعداد پلاتین ها و نحوه‌ی مقاوم سازی در برابر نفوذ آب در شستی های مغناطیسی ممکن است متفاوت باشد اما سوال مهم این است که چرا یک شستی باید دارای بوبین باشد و این سیستم چه مزایایی دارد؟

محتوای محدود شده. / فقط اعضا میتوانند این پست را ببینند

مطالعه‌ی کامل مقاله نیاز به دارد. این کار کاملا رایگان بوده و در کمتر از یک دقیقه انجام می‌شود.

مقالات فوق برگرفته از کتاب کاغذی تجهیزات کنترل و فرمان، تالیف مثلث زرد است. این بخش به صورت تصویری در بسته ی آموزشی تجهیزات کنترل و فرمان نیز بررسی شده است. لطفا سرفصل ها و موضوعات آموزشی دیگر کتاب و بسته را مشاهده کنید.

    کتاب کاغذی         بسته‌ی آموزشی

2 دیدگاه

  1. عالی بود مهندس ، اما من همچین کلیدی رو تو بازار موجود ندیدم !

    • لطف دارید. متاسفانه فروشنده ها همه ی محصولات رو موجود نمی کنن و باید گشت تا نمونه های مناسب رو تهیه کرد. ما تهیه کردیم و در دوره ی تجهیزات کنترل و فرمان بررسی کردیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *